Bonusový program

Věrnostní program představuje způsob poděkování za vaše nákupy v našem eshopu. S naším věrnostním programem můžete jako registrovaný zákazník sbírat body a tyto body využít jako slevu na své další nákupy. Zde je několik klíčových informací o tom, jak náš věrnostní systém funguje:

1. Sbírejte body
Když nákupujete v našem e-shopu, nejenže získáváte skvělé produkty, ale také získáváte body jako odměnu za vaši věrnost. Tyto body se automaticky připisují na váš věrnostní účet, což znamená, že čím více nakupujete, tím více bodů budete mít k dispozici. Sbírání bodů je jednoduché a přináší vám další výhody při vašich následných nákupech.

2. Body za nákupy
Body za nákupy se vám přičtou do vašeho konta 30 dní po uhrazení objednávky. Množství získaných bodů je vypočítáno kurzem, kde za 15 CZK získáte 1 Bod.

3. Další aktivity
Kromě nákupů můžete získat body také za přihlášení k odběru novinek (50 bodů).

4. Využijte své body
Když budete mít dostatečný počet bodů, můžete je využít jako slevu na své další nákupy v našem e-shopu. To znamená, že budete moci nakupovat za nižší ceny. Vaše sleva (max. 40%) bude vypočtena kurzem, kde 1 Bod rovná se slevě 1 CZK.

5. Sledujte svůj pokrok
Po příhlášení do svého účtu můžete kdykoli zkontrolovat svůj aktuální stav bodů a historii svých transakcí v našem e-shopu. To vám umožní být vždy dobře informovanými a využívat všechny výhody našeho věrnostního programu.

6. Platnost bodů
Platnost Vašich bonusových bodů je 180 dnů. Proto je používejte s předstihem a často!

7. Kombinace slev
Na jedné objednávce nelze použít body a zároveň uplatňovat slevový kupón. Chcete-li uplatnit kupón, nebudete mít možnost zlevnit objednávku použitím bodů a naopak. Použitý slevový kupón ovlivňuje celkovou částku objednávky a tím pádem také celkový počet získaných bodů.

8. Vrácení zboží
Když vracíte zakoupený produkt, tak zároveň vracíte získané body. Vaše bodová bilance bude přepočítána zpět na původní stav před tímto nákupem.

9. Další informace
Bonusové body nejsou měna a nemají žádnou skutečnou peněžní hodnotu. Vyhrazujeme si právo kdykoliv změnit parametry programu, případně ho zrušit. V případě zneužití programu či podvodu budou sankce zahrnovat pozastavení zákaznického práva na účast v tomto programu. Při výměně zboží NELZE bonusové body uplatnit!

Věrnostní systém je naší cestou, jak vám poděkovat za vaši podporu a věrnost. Takže začněte sbírat body a užívejte si výhody našeho věrnostního programu ještě dnes!

Děkujeme, že jste s námi.

Zpět do obchodu