Vrácení/výměna zboží

 

 

 

Přejete si zboží vrátit?

Odstoupit od smlouvy, a tedy vrátit zakoupené zboží, je možné do 14 dnů od obdržení zásilky. 

 

Vrácení přes Zásilkovnu (zdarma)
Vrácení zdarma přes Zásilkovnu si můžete vybrat po vyplnění online formuláře na vrácení zboží. Po vyplnění online formuláře se vám v systému vytvoří štítek, který vám bude doručen e-mailem. Štítek je třeba přilepit na zásilku a odnést do pobočky Zásilkovny, kterou si zvolíte v online formuláři. Od obsluhy si vyžádejte potvrzení o podání zásilky.

 

Vrácení na naši adresu (náklady hradí zákazník)
Zboží spolu s vyplněným formulářem pro odstoupení odešlete na adresu:

Mia Dresses, s. r. o.
Osloboditeľov 340/3
040 17 Košice - Barca
Slovensko

(Pokud vám částka za vrácené zboží nebo zboží na výměnu naléhá, doporučujeme vrácení na naši adresu vzhledem k delší době dodání zpětných zásilek ze strany Zásilkovny.)

 

Formulář pro odstoupení od smlouvy se nachází na zadní straně faktury, která Vám byla doručena se zbožím, nebo si jej můžete stáhnout zde.

Zboží důkladně zabalte, aby se během přepravy nepoškodilo a zásilku pošlete doporučeně, ne na dobírku. Zboží musí být nepoškozené, nenošené a s neodstraněnou visačkou.

Po přijetí zásilky Vám vrátíme penízky na účet. Platby se snažíme vždy odeslat v co nejkratším termínu, nejpozději však do 14 dnů od přijetí vráceného zboží.

 

Přejete si zboží vyměnit?

Přejete si vyměnit velikost nebo barvu? Je to možné do 14 dnů od převzetí objednávky. Před odesláním zásilky prosím zkontrolujte dostupnost požadovaného modelu a pošlete e-mail na eshop@miadresses.cz, uveďte v něm číslo Vaší objednávky a kód produktu, který si přejete na výměnu. Počkejte na naši odpověď, v níž Vám potvrdíme, že jsme Vám daný kousek odložili, následně nám můžete zásilku odeslat.

Zboží na výměnu Vám odešleme během pár dní od obdržení zásilky od Vás, o odeslání Vás budeme informovat e-mailem.

Děkujeme za spolupráci :)

Zpět do obchodu