Co si obléct na svatbu jako host

Přišla vám pozvánka na svatbu od vaší nejlepší kamarádky, sestřenice či manželovy sestry? Ano! Euforie a radost z příjemné životní události jsou na místě, ale většinou pominou hned, jak se zamyslíte, co si na svatbu oblečete. Šatník plný věcí, ale nemáte si co obléct. Fráze a někdy i krutá realita, kterou zná snad každá z nás. Být svatebním hostem je pocta a vyžaduje si i svou náležitou přípravu. Společenská událost, kde může každá žena vyniknout a zazářit. Pozor však na nevěstu! Ta musí být ten večer královnou!

 

Formálnost

Vzhledem k tomu, že svatby jsou události, které se často konají v kostele, na úřadě, či v synagoze, je vhodné dodržet určitou úroveň formálnosti a respektu. Pokud se svatební obřad koná již ve zmiňovaném chrámu, je na místě zachovat si decentnost a zároveň velkolepost, která ke svatbě jednoduše patří.

S tělovými společenskými šaty  budete vypadat svůdně a zároveň nevtíravě. Jemná krajka s vkusnými vzory květin dodává outfitu nádech luxusu. Pozornost si zaslouží i dlouhá sukně z padavého saténu, která se hodí na teplejší, ale i chladnější dny.

Pokud jste rozená romantička a honosnost necháváte spíše stranou,růžovo – fialové šifonové šaty s květinami si zamilujete! Vzdušný materiál, jemné květiny a decentně odhalená záda jsou tím, díky čemuž budete působit něžně a zároveň formální.

 

 
 

Barevnost

Mezi svatební dilemata „dress codu,“ patří barva šatů. Svatba je radostná událost, a proto byste měli alespoň na chvíli zapomenout na tmavě šedou barvu. Využijte této společenské události jako příležitosti, pohrát si s barvami!

Meruňkové šifonové šaty jsou přímo stvořené na toto roční období. V šatech budete vypadat svěže, jemně a šarmantně, nejen díky příjemné teplé barvě, ale také střihu a materiálu, které z vás udělají dámu!

Květinové potisky jsou také skvělým výběrem jak oslavit radostnou společenskou událost. Smetanově – květinové midi šaty jsou jednoduše stvořené pro svatbu! S rafinovaně odhalenými rameny budete hvězdou nejen tanečního parketu. Kombinace modrých květů a bílého potisku dodá elegantnost a zároveň. výjimečnost.

Nezapomínejte na to, že šaty jsou jen jedním prvkem skvělého outfitu. Kromě toho, že si vyberete hezké šaty, doplňky jako šperky, boty či kabelka jsou prvky, které vás vyšperkují k dokonalosti! 

 

Nezapomeňte nás sledovat na Facebooku a Instagramu.
Zpět do obchodu